Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cingenen.com
#1
Fal baktırma çok eski zamanlardan gelen ve her medeniyette görülen bir uygulamadır. Geleceği merak etme duygusu istisnasız her insanda olan bir duygudur. Bunun içinde duygularının güçlü olduğuna inanılan büyücü ve kahinlere gidilirdi. gerçek falcılar Fal bakma günümüzde daha modern bir hal alarak varlığını devam ettirmektedir.
Kahve Falı
Kahve falı atasözlerine konu olmuş bir uygulamadır. Arkadaş toplantılarının, altın günlerinin, misafirliklerin vazgeçilmezi olan kahve sohbet ile güzeldir. Sitede kahve falını online fal olarak uzman falcılara bastırabilirsiniz. İçtiğiniz kahve fincanını çekip siteye atın, uzmanlar yorumlasın. Sitede kahve falı için sesli ve yazılı fal hizmeti verilir. İstediğiniz falcıyı seçme hakkına sahipsiniz. Sitede görev yapan falcıların puanlarına bakarak hangi falcıyı istiyorsanız seçebilirsiniz.
Tarot Falı
Tarot kral yolu anlamına gelir. Tarot falının tarihi ortaçağa kadar dayanır. Tarot 78 karttan oluşan bir dizinde bakılır. Seçilen kartlarda uzman kişi yorum yapar. Tarot kartlarında bulunan simgeler ve harfler geçmişi ve geleceği simgeler. Tarot falına bakan kişinin muhakeme yeteneği çok yüksek olmalıdır. Sitede tarot falı için sezgileri güçlü olan falcılar hizmet verir. Geçmişte yaşadığınız olaylar ve geleceğe dair ipuçları sadece sizin seçtiğiniz kartlar ile tarot bakılır. Sitede aynı zamanda günlük fal yorumu alabilir ve uzman ağzından sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Katina Aşk Falı
Katina falı adını İzmirli bir falcı olan Katinadan almıştır. Katina falı aşk üzerine çok iyi sonuçlar verir. Katina falı 65 karttan oluşan bir deste ile bakılır. Siz kartı seçersiniz falcı yorumlar. Seçtiğiniz karttaki simgeler aşk hayatınız üzerine yorumlanır. Sitede katina falının uzmanı olan falcılar eşliğinde aşk hayatınıza dair yorumları dinleyebilir ve size verilen önerileri uygulayabilirsiniz.
İskambil Falı
İskambil falı iskambil destesi ile bakılır. Sitede size sunulan iskambil destesini keser ve bir kart seçersiniz. Seçtiğiniz kart ile size ve hayatınıza dair yorumlar yapılır. Seçtiğiniz kart sizi yansıttığı için size özeldir. İskambil destesinde bulunan her kartın özel bir anlamı vardır. Sitede bulunan falcılar seçtiğiniz kartı sizin için yorumlar.
Astroloji
Astroloji bir bilim olarak incelenmektedir. Genelde astroloji denilince akıllara burçlar, yıldızlar, gezegenler gelir. Yıldızların ve gezegenlerin birbiri ile olan konumu burçları belirler ve onlara etki eder. Sitede burç yorumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Doğum tarihinizi ve doğum saatinizi vererek size ait doğum haritasını çıkartabilirsiniz. Bu sayede sizi neler bekliyor ve nasıl davranmanız gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
El Falı
El falı tıpkı kahve falı gibi çok eski bir fal çeşididir. Eldeki çizgiler her kişide farklıdır. El falı ile hayatınıza dair yorumları alabilirsiniz. Elinizin her boyuttan fotoğrafını çekin ve siteye gönderin, daha sonra seçeceğiniz falcı elinizdeki çizgileri yorumlasın. Sitede fal baktır ile öneri alabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Duru Görü Falı
Fal baktırmak bazen kart ile bazen de kahve telvesi ile olur. Ama duru görü falı için hiç bir nesneye ihtiyaç yoktur. Duru görü falı bakan kişinin gönül gözü açık olup altıncı hisleri çok kuvvetlidir. Sitede duru görü falı bakan falcının sadece size soracağı bir kaç soru ile fal baktığını biliyor muydunuz?
Yüz Okuma Analizi
Herkesin yüzündeki oran ve duyuların açısı birbirinden farklıdır. İşte bu farklılık herkesin kişiliğinin analizinde kolaylık sağlar. Nasıl bir kişiliğe sahip olduğunuzu ve neler yapmanız gerektiğini yüz okuma analizi ile öğrenebilirsiniz. Sitede verilen fal hizmeti ücretleri ve fala bakan kişiler farklıdır. Günlük fal yorumunuzu almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)